Skontaktuj się z nami
Howie Sun

Numer telefonu : 0086 139 2196 4455

Henry, inżynier serwisu Sunswell z Ameryki Północnej

August 17, 2018

Czy kiedykolwiek ubiegałeś się o wizę w USA? Jako Chińczycy, ponosimy bardzo wysoką odrzucenie dla aplikacji, szczególnie dla naszych inżynierów przybywających do kraju oferujących usługi posprzedażne klientów.

Na początku tego roku otrzymaliśmy około 2 miliony zamówień od amerykańskiego klienta na linie do produkcji soków i napojów gazowanych. Teraz nadszedł czas, aby wysłać naszych inżynierów do fabryki klienta w celu instalacji i uruchomienia maszyny. Niestety, obaj nasi inżynierowie zostali odrzuceni. Bez naszej pomocy nasz klient nie ma możliwości ukończenia całej linii produkcyjnej. Ale, na szczęście, mamy Henry'ego.

Henry jest inżynierem naszego agenta w Ameryce Północnej. Ten agent pomaga nam sprzedawać wiele maszyn na całym kontynencie, co czyni Henry profesorem maszyn Sunswell. Bez wątpienia miał już wizę dla USA.

Henry przybył do naszej fabryki w poniedziałek tego tygodnia i pozostanie przez 3 dni na zapoznanie się z dwiema jednostkami maszyny do napełniania soków RXGF 24-24-6 dla klienta z USA. Sprzęt jest odpowiedni do napełniania soku z butelki PET. Posiada 24 głowice płuczące, 24 zawory napełniające i 6 głowic zamykających o wydajności 12 000 BPH. Henry jest dobrym i szybkim uczniem dla każdego detalu naszych maszyn. Mieliśmy bardzo dobrą współpracę ze sobą.

Sunswell jest liderem nie tylko pod względem jakości i technologii maszyn, ale także w zakresie obsługi posprzedażnej. Firma Sunswell zapewnia klientom najwyższy poziom zakupów.