Skontaktuj się z nami
Howie Sun

Numer telefonu : 0086 139 2196 4455

Powrót z chwałą: Zimbabwe 10 000 BPH Linia butelkowania wody Uruchom z powodzeniem

April 11, 2019

Powrót z chwałą: Zimbabwe 10 000 BPH Linia butelkowania wody Uruchom z powodzeniem

Zimbabwe jest krajem śródlądowym w południowej Afryce z dobrą bazą przemysłową i rolniczą. Zimbabwe ma 13,06 mln mieszkańców. Harare to stolica i największe miasto Zimbabwe, również miasto, w którym znajduje się nasz klient.

WellPure jest dobrze znaną marką lokalnie, która zyskuje rosnącą popularność wśród konsumentów. Ma ponad 5-letnie doświadczenie w dostarczaniu wody mineralnej w postaci butelek o pojemności poniżej 2 litrów, 5-galonów, wody saszetkowej. Ich stara linia produkcyjna za 0,75 l wynosi 4000 bph. Ponieważ rynki stają się coraz większe, są bardzo pilne, aby rozszerzyć nową linię o większą pojemność.

To, co zaoferowaliśmy temu klientowi, to linia rozlewnicza wody o pojemności 10 000 bph, cała linia obejmuje następujące maszyny:

Przenośnik pneumatyczny w kształcie Y do połączenia zarówno starej dmuchawy klienta, jak i nowej zakupionej u nas.
Full-auto 6-komorowy model serwo z dmuchawą z kompletnymi sprężarkami.
XGF24-24-6, monoblok 3-w-1 z zamknięciem do napełniania, ze stabilną pojemnością 10 000 bph.
Podwójna głowica etykietująca o pojemności 15 000 butelek na godzinę.
18 piksów / min, z kartonem pod opakowaniem z folią PE.

15 marca. Trzech naszych inżynierów odpowiedzialnych za tę linię wylądowało na Harare. Inżynier Chen odpowiedzialny za maszynę do napełniania, Zhu odpowiedzialny za maszynę do etykietowania i pakowania oraz Wu odpowiedzialny za dmuchanie. W fabryce klienta wszystko idzie dobrze, chociaż wystąpiły problemy z elektrycznością. Po 10 dniach pomagają klientom z powodzeniem uruchomić linię i uczyć swoich inżynierów obsługi maszyn niezależnie.

Bez wątpienia klient jest bardzo zadowolony z naszych maszyn i obiecuje zamówić tę samą dmuchawę po 2–3 miesiącach.