Hot Melt Opp ROPP Naklejki Etykieciarki do butelek, urządzeń do etykietowania

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Zhangjiagang
Nazwa handlowa: Sunswell
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: RL
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: USD 40,000~160,000/unit
Szczegóły pakowania: Owijanie folią PE dodawanie za pomocą opakowania z drewnianej skrzynki
Czas dostawy: 45 ~ 60 dni roboczych
Możliwość Supply: 10 jednostek / miesiąc

Hot Melt Opp ROPP Naklejki Etykieciarki do butelek, urządzeń do etykietowania

Funkcja maszyny:

Umieść na okrągłej butelce i kwadratowej butelce, aby wkleić OPP, BOPP i etykiety papierowe, które toczą się bez kleju. To urządzenie będzie automatycznie dostarczać etykiety, wybierać i ciąć etykiety, kleić je na obu końcach każdej etykiety, dodawać etykiety i wygładzać etykiety.

Maszyna nadaje się do aplikacji wody mineralnej, napojów, żywności, mycia i innych gałęzi przemysłu w celu realizacji cięcia etykiet, klejenia i etykietowania okrągłych butelek i kwadratowych butelek.

Główny wał obrotowy

Główny obrotowy wałek składa się z obrotowej płyty głowicy ciśnieniowej i obrotowej platformy pojemnika, która ma zastosowanie do ścisłego ściskania butelek po ich ustawieniu w kierunku pionowym, i napędza butelki do wykonania obrotu i obrotu w celu etykietowania. Krawędź mocująca wspornika na obrotowej platformie kontenera jest wymagana do zmiany w zależności od rozmiaru butelki. Zmieniając osłonę wspornika, poluzuj cztery śruby na pokrywie wspornika. W przypadku butelek o różnych średnicach należy wymienić głowicę ciśnieniową.

Płyta obrotowa głowicy dociskowej jest wymagana do prawidłowego ustawienia zgodnie z inną wysokością butelki. Otwórz lewe drzwiczki szafki, wyreguluj <pokrętło uchwytu regulacji pionowej tarczy głowicy ciśnieniowej> na Rysunku 7, aby umożliwić regulację wysokości obrotowej płyty głowicy naciskowej. Obracaj pokrętłem w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, a tarczą obrotową w dół; vice versa, płyta obrotowa głowicy ciśnieniowej w górę.

1.3.7. Dostosowanie stacji etykiet

Regulacja stacji etykiet ma zastosowanie w celu dostosowania położenia etykiety i stabilności etykietowania!

Regulacja wysokości etykietowania: zwolnić <śrubę blokującą pionową regulację stacji etykiet>, obrócić <śrubę blokującą pionową regulację stacji etykiet>, aby umożliwić regulację wysokości stacji etykiet, aby umożliwić regulację wysokości etykietowania! Obróć zgodnie z ruchem wskazówek zegara, etykieta do góry; vice versa, pozycja etykiety w dół.

Ustawienie stacji etykiet w kierunku prawo- i lewo i w kierunku do przodu: zwolnij śrubę blokującą w odpowiednim kierunku regulacji, obróć pokrętło regulujące w odpowiednim kierunku, aby umożliwić regulację w kierunku prawo-lewo lub w kierunku przód / tył! Połączenie obu kierunków może ustawić etykietowaną butelkę, główny wałek, bęben etykietowy i pasek kleju z przodu i z góry bębna etykietowego w jednej linii prostej. Następnie należy wyregulować pokrętło regulacyjne w celu uzyskania przodu o 1 mm po tym, jak pasek kleju naciska na butelkę, aby upewnić się, że każda etykieta może prawidłowo przylgnąć do butelki. Po zakończeniu regulacji, ponownie zablokuj śrubę blokującą w odpowiednim kierunku.

Model SSW-0806R (PO201607007)
Maksymalna prędkość wyjściowa etykiety 60 m / min
Maksymalna prędkość 30 000 (określane na podstawie rozmiaru butelki i długości etykiety)
Specyfikacje dotyczące butelki z etykietami Okrągła butelka i kwadratowa butelka
Dokładność etykietowania ± 1 mm
Całkowita moc 8Kw
Zasilacz Trójfazowy 380V 50 / 60Hz
Ciśnienie powietrza 5 kg f / cm2
Zużycie powietrza 20 l / min
Pomiar zewnętrzny (DxSxW) Około 3000 mm (L) × 2000 mm (szerokość) × 2000 mm (wysokość)
Waga całkowita Około 2500 kg

Szczegóły kontaktu
Mr.Howie Sun

Numer telefonu : +8613921964455