3in1 Monoblock Beer Filling Machine Automatic For Glass Bottle XGF18-18-6

Podstawowe informacje
Place of Origin: China
Nazwa handlowa: PET ALL
Orzecznictwo: CE&ISO
Model Number: XGF
Minimum Order Quantity: 1
Packaging Details: Wooden packing
Delivery Time: 7 days
Payment Terms: T/T, LC,WESTERN UNION
Supply Ability: 500 sets per year

Napełniarka do piwa monoblokowa 3w1 Automatyczna butelka szklana XGF18-18-6 Wstęp:

opracowaliśmy najnowszą maszynę do napełniania piwa zgodnie z wymaganiami technologicznymi dotyczącymi pakowania piwa w szklane butelki, stosując zaawansowane technologie zarówno w kraju, jak i za granicą. Tymczasem jesteśmy w stanie zapewnić kompletną, wysokowydajną linię do produkcji piwa do piwowarów.

 

Funkcje maszyny:

1. Dzięki wysokiej precyzji zawory napełniające, nasze urządzenie do napełniania piwa przestaje odkurzać, gdy nie ma butelek .

2. Napełniarka do piwa wyposażona jest w zewnętrzny zawór mechaniczny, wewnątrz którego nie ma sprężyny ani elementu uszczelniającego.

3. Z urządzeniem do spieniania pod wysokim ciśnieniem , jest zdolny do podwójnego pompowania próżniowego.

4. Napełniarka do piwa wykorzystuje kombinowaną transmisję przez otwarty bieg i skrzynię biegów i przyjmuje płynną regulację prędkości konwersji częstotliwości, rozszerzając zakres regulacji prędkości.

5. Maszyna ma urządzenie do smarowania antystatycznego, dzięki czemu punkty smarowania mogą być automatycznie smarowane regularnie na czas. Ponadto nasza maszyna do napełniania piwa ma wysoką wydajność transmisji, niski poziom hałasu i długą żywotność.

6. W przypadku wydmuchu z powodu złej jakości butelek podczas napełniania gazem lub piwem, zawór napełniający zamknie się automatycznie, a urządzenie do czyszczenia będzie działało w celu obsługi rozbitych butelek.

7. Dzięki pełnemu zbiornikowi magnetycznemu ze stali nierdzewnej, rozkręcanie, podawanie i rozładowywanie kapsli odbywa się za pomocą siły magnetycznej. Nakrętki nie są odkształcane i mogą swobodnie przepływać w dużych ilościach podczas transmisji.

8. Kapsel ma funkcję automatycznego usuwania, co pomaga obniżyć pęknięcie butelki.

9.Do prowadnicy centrującej naszej maszyny do napełniania piwa przyjęliśmy podwójny mechanizm prowadnicy , z funkcją wstępnego krycia, która umożliwia stabilne i niezawodne przenoszenie butelek.

10. Ruch słoików i głowic zamykających jest napędzany energią elektryczną w celu dopasowania do butelek o różnych rozmiarach.

11. Wysokość materiału w zbiorniku jest kontrolowana przez sondę elektryczną, aby zapewnić precyzyjny poziom cieczy i niezawodne napełnianie.

 

Parametr maszyny:

Model XGF18-18-6
wyjście (BPH) 4000-5000
sposób napełniania napełnianie przy równej presji
temperatura napełniania 2-7
typ butelki szklane butelki, szyjka butelki: średnica 50-90 mm, wysokość butelki: 150-330 mm
moc głównego silnika 2.2
wielkość maszyny (L * W * H) 2,4 * 1,8 * 2,5
waga (kg) 3500

Szczegóły kontaktu
Mr.Howie Sun

Numer telefonu : +8613921964455