Skontaktuj się z nami
Howie Sun

Numer telefonu : 0086 139 2196 4455

Linia produkcyjna
 • Product Line
 • Product Line
 • Product Line
 • Product Line
 • Product Line

OEM / ODM
Możemy świadczyć usługi OEM i ODM. Możemy wykonywać maszyny i projektować zgodnie z Twoimi wymaganiami i zapotrzebowaniem rynku.

Indywidualne doradztwo w zakresie projektowania całego zakładu produkcyjnego

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy ekspertem branżowym - mamy specjalistów, którzy mogą zapewnić wszechstronne wsparcie, którego potrzebujesz do planowania nowego obiektu pod względem nie tylko rzeczywistej produkcji napojów, ale również napełniania, pakowania, mediów i Logistyka. W ścisłej konsultacji z Tobą, z wielu możliwych opcji, wybieramy najbardziej efektywny technologicznie i komercyjnie wariant, zajmujemy się projektowaniem i planowaniem oraz doprowadzamy projekt do pomyślnego zakończenia w wybranej lokalizacji. Sunswell jest nie tylko konsultantem, ale także bierze odpowiedzialność za wykonanie całego projektu.

Co możemy dla ciebie zrobić?

 1. Studium wykonalności
 2. Kompilacja podstawowych danych
 3. Obliczenia pojemności
 4. Formułowanie i ocena wariantów rozwiązań
 5. Planowanie koncepcyjne
 6. Wymiarowanie sprzętu
 7. Formułowanie koncepcji układu
 8. Opracowanie koncepcji użyteczności
 9. Opracowanie harmonogramu projektu
 10. Określenie kosztów budżetu

Sunswell jako dostawca kompletnych pakietów

Poza fazą planowania firma Sunswell zapewnia również wszechstronne wsparcie na etapie wdrażania. Kierujemy Twoim projektem od przełomowej ceremonii aż do udanego uruchomienia, a także podczas cyklu życia produktu. Doświadczenie zdobyte w wielu kompletnych fabrykach buduje nasze możliwości planowania korporacyjnego i gwarantuje, że prace związane z planowaniem są zawsze oparte na najnowszym stanie techniki.

R
Jako jeden z wiodących producentów i dostawców maszyn do pakowania płynnego (napojów) Sunswell zawsze dąży do rozwoju firmy dzięki innowacjom technologicznym.

Firma posiada ponad 20 profesjonalistów i pracowników technicznych, obejmujących maszyny, technologię i automatyczną kontrolę, którzy tworzą potężny zespół techniczny w branży maszyn do pakowania płynnego (napojów). Od dziesięcioleci firma koncentruje się głównie na maszynach do pakowania płynów z napojami, winem, olejem kuchennym itp., Od imitacji do wprowadzenia, do niezależnych innowacji, zawsze dążących do rozwoju z innowacjami technologicznymi.