Chiny Beverage Filling Machine producent

Sunswell Machinery Co., Ltd.

Maszyny do butelkowania wody, soków, napojów gazowanych, mleka i oleju z 12-letnim doświadczeniem na globalnym rynku i obecnością w ponad 50 krajach.

Aktualności

March 22, 2022

Zamówienie CIP od klientów z Arabii Saudyjskiej

Miesiąc temu otrzymaliśmy z Arabii Saudyjskiej zamówienie na jednopętlową automatyczną stację CIP o wydajności 2 ton na godzinę.Teraz stacja CIP nabiera kształtów:

 

najnowsze wiadomości o firmie Zamówienie CIP od klientów z Arabii Saudyjskiej  0

 

najnowsze wiadomości o firmie Zamówienie CIP od klientów z Arabii Saudyjskiej  1

 

To urządzenie składa się głównie z alkalicznego, kwaśnego zbiornika magazynowego, zbiornika ciepłej wody i pompy odśrodkowej, pompy powrotnej itp. Może wielokrotnie krążyć i płukać wnętrze określonego sprzętu, który ma funkcję czyszczenia i sterylizacji. służy do czyszczenia i sterylizacji maszyn do napełniania wodą i urządzeń przetwórczych.Może być również stosowany w urządzeniach o wymaganiach higienicznych, takich jak niskociśnieniowe systemy rurociągów dostarczających płyny i sprzęt w przemyśle mleczarskim, spożywczym, kosmetycznym oraz medycznym i zdrowotnym.

 

To urządzenie wykorzystuje pompę odśrodkową do transportu detergentu czyszczącego w rurociągu produktu oraz sprzęt do wymuszonego obiegu w celu osiągnięcia celu czyszczenia.Dzięki temu nie ma konieczności demontażu rurociągów i urządzeń podczas czyszczenia, co może poprawić wykorzystanie sprzętu i zmniejszyć pracochłonność pracowników.

 

Zasada działania

Najpierw podgrzewa się ciecz alkaliczną, a metoda ogrzewania wykorzystuje płytowy wymiennik ciepła.Po podgrzaniu do ustawionej temperatury, zgodnie z określoną procedurą, napełniarka lub inny sprzęt jest automatycznie cyrkulowany i płukany w rurze alkaliczną, kwasową i gorącą wodą w celu usunięcia pozostałości w celu uzyskania dezynfekcji i sterylizacji.

 

Autor:Sam

 

Szczegóły kontaktu