Skontaktuj się z nami
Howie Sun

Numer telefonu : 0086 139 2196 4455

Sunswell 20,000BPH Maszyna do wydmuchiwania butelek z butelek PET do USA

September 25, 2018

Wojna handlowa między Chinami i Stanami Zjednoczonymi trwa. Na takim tle eksport sprzętu do Stanów Zjednoczonych staje się coraz trudniejszy.

Dostaliśmy tę 20-tysięczną maszynę typu full-auto rotary typu full-auto rotary (do butelek z napojami gazowanymi) zamówioną miesiącami na szczęście.

Ta seria maszyn do rozdmuchiwania ma zalety rozsądnej struktury, niskiego zużycia energii, dobrej stabilności, elastycznego procesu rozdmuchiwania i łatwej obsługi. Mogą być stosowane do wydmuchiwania zwykłych butelek PET, takich jak woda pitna i napoje gazowane oraz różne butelki PET odporne na ciepło. Ponadto mamy bogate praktyczne doświadczenie zarówno w projektowaniu pojedynczych butelek, jak i przyjaznej dla środowiska lekkiej butelce.

Cechy urządzenia Blowing:

  1. Obsługa maszyny przyjmuje ekran dotykowy TFT z wieloma językami i przyjaznym interfejsem. Prędkość, zdolność zmiany biegów i specyfikacje techniczne można ustawić w menu.
  2. Wysoka wydajność: 2000 BPH / wgłębienie (500ml butelka CSD).

  1. Zastosuj organizm organizmu i dokładną mechaniczną technologię przenoszenia ramion z szybką preformą i karmieniem butelką, unikając zanieczyszczenia.
  2. System recyrkulacji powietrza może zaoszczędzić sprężone powietrze o 30-50%.
  3. Szybka wymiana formy (6 śrub, 6-8 min dla każdej formy) skraca czas zatrzymania i zwiększa wydajność produkcji.
  4. Humanizowany design sprawia, że ​​skomplikowana operacja przemysłowa przyzwyczaja się do nawyków.
  5. Forma do wydmuchiwania jest wykonana ze stopu aluminium z obróbką utleniającą na powierzchni w celu przedłużenia żywotności formy.

Sunswell zajmuje się wytwarzaniem maszyn średniej i wysokiej jakości w rozsądnej cenie i doskonałej obsługi posprzedażnej. Mamy zdolność bycia najlepszym partnerem.