Zhangjiagang Sunswell Machinery Co., Ltd.

Dostawca projektów pod klucz do przetwarzania wody, napojów bezalkoholowych, oleju i innych płynów, butelkowania i pakowania.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Company News
Dom ProduktyDmuchanie Napełnianie Capping Combiblock

Automat do napełniania butelek wody pitnej, automatyczna maszyna do napełniania cieczy

Automat do napełniania butelek wody pitnej, automatyczna maszyna do napełniania cieczy

  • Drinking Automatic Water Bottle Filling Machine , Automatic Filling Machine For Liquid
  • Drinking Automatic Water Bottle Filling Machine , Automatic Filling Machine For Liquid
 • Drinking Automatic Water Bottle Filling Machine , Automatic Filling Machine For Liquid

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
  Nazwa handlowa: Sunswell
  Orzecznictwo: CE
  Numer modelu: BFC

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: USD500,000~2,000,000/SET
  Szczegóły pakowania: Folia PE z opakowaniem kartonowym
  Czas dostawy: 90 ~ 120 dni roboczych
  Możliwość Supply: 10 zestawów / sezon
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Produktu: woda pitna; napój Pakiet: Butelki PET
  Temperatura napełniania: temperatura otoczenia Technologia napełniania: napełnianie grawitacyjne, napełnianie objętościowe
  Zdolności produkcyjne: 12 000 BPH - 40 000 BPH Gwarancja: 2 lata
  WPR: plastikowa czapka Usługi: inżynierowie mogą przyjść do fabryki klienta w celu instalacji i uruchomienia maszyny
  marki: sunswell Min. zamówienie: 1 zestaw

  Automatyczna maszyna do napełniania butelek wodą PET

  Proces pracy

  1. Zasilanie wstępne i rozszyfrowywanie

  Przyjmuje on dojrzałą, znormalizowaną na całym świecie metodę wprowadzania i rozszyfrowywania preform, w której preformy przechodzą przez podnośnik preform i są przesyłane do preformera bez szyfrowania. Wewnątrz prescramblera preformy są automatycznie sortowane i dostarczane przez dwa nachylone obrotowe cylindry z taką samą prędkością, a pozostałe będą wybierane przez koło gwiazdowe i wysyłane z powrotem do zbiornika preform. Cały proces odszyfrowywania preform jest w pełni automatyczny i ma wysoką wydajność bez zadrapań preform.

  2. Podgrzewacz
  Przyjmuje on dojrzałą, znormalizowaną na całym świecie metodę wprowadzania i rozszyfrowywania preform, w której preformy przechodzą przez podnośnik preform i są przesyłane do preformera bez szyfrowania. Wewnątrz prescramblera preformy są automatycznie sortowane i dostarczane przez dwa nachylone obrotowe cylindry z taką samą prędkością, a pozostałe będą wybierane przez koło gwiazdowe i wysyłane z powrotem do zbiornika preform. Cały proces odszyfrowywania preform jest w pełni automatyczny i ma wysoką wydajność bez zadrapań preform.  3. Jednostka dmuchająca

  Specjalny manipulator dostarcza podgrzane preformy do form wzdłuż określonej krzywej krzywej. Po wstępnym rozdmuchiwaniu z rozciąganiem preforma zostanie rozdmuchana do butelek poprzez podłączenie sprężonego powietrza pod wysokim ciśnieniem. Specjalny manipulator wysyła gotową butelkę wzdłuż krzywej krzywej.

  4. Jednostka napełniająca

  Butelki dmuchane są transportowane do wypełniacza za pomocą koła gwiazdowego. Po wejściu do wypełniacza butelka jest utrzymywana przez chwytak cylindra podnoszącego i realizuje ruch w górę iw dół pod wpływem krzywki.
  Wypełniacz przyjmuje sposób napełniania grawitacyjnego. Usta butelki otwierają się, aby otworzyć zawory napełniające i rozpocząć napełnianie. Podczas wzrostu produktu i zatkania otworu powrotnego powietrza, napełnianie zostanie zakończone. Po napełnieniu, usta butelki przesuwają się w dół i opuszczają zawór napełniający.

  5. Jednostka zamykająca

  Butelki wchodzą w kapper za pomocą koła zamachowego. Antyobrotowy nóż z blokadą szyjki butelki, aby utrzymać butelkę w pozycji pionowej i zapobiec rotacji. Nakładanie głowic zapewnia rewolucję i obrót. Pod wpływem krzywki działanie nasadki uchwytu, nasadki rękawa, zakrętki i nasadki wyładowczej do zakończenia całego kursu zakrywania. Gotowe butelki są transportowane za pomocą koła zamachowego na przenośniku butelkowym, a następnie wysyłane z opakowania combiblock. Cała maszyna przyjmuje okna uszczelniające konsoli, piękne i przyzwoite.

  Struktura wyposażenia

  NIE. Model Pojemność (na podstawie 500 ml) Uwaga
  1 8-32-8 15,000bph
  2 10-40-10 18 000 bph
  3 12-40-15 22 000 bph
  4 14-40-15 24 000 bph
  5 16-50-18 30 000 km / h


  Dlaczego warto wybrać Sunswell Blowing-fill-capping Combiblock?

  1) Specjalnie zaprojektowany dodatkowy system nadmuchowy monitoruje krzywą ciśnienia w czasie procesu rozciągania butelek w każdej wnęce, aby zapewnić dokładne i aktualne parametry do regulacji technicznej, co jest wygodniejsze dla operatorów w celu dostosowania parametrów technicznych.

  2) Przyjęcie technologii przenoszenia manipulatora, aby mechanizm krzywki miał precyzyjną kontrolę. Złap i wyślij preformy z dużą prędkością, a jakość jest niezawodna. Wykonanie preformy, wysłanie preformy, zabranie butelki i wysłanie butelki pasuje do akcji otwierania i zamykania formy, aby zapewnić, że proces przemieszczania jest dokładny i wydajny. Wykonanie preformy, wysłanie preformy, zabranie butelki i uszeregowanie butelki są zakończone automatycznie przez manipulatora, unikając średniego zanieczyszczenia.

  3) Mechanizm krzywkowy dokładnie kontroluje otwieranie i zamykanie ramy formy. Specjalny system blokowania formy i zwiększania ciśnienia oraz prosta i stabilna konstrukcja ramy formy mogą niezależnie kontrolować parametry dmuchania każdej komory. Dobra funkcja diagnostyki wadliwego działania i specjalna struktura nadmuchowa zapewniają niezawodność uszczelnienia pod różnymi ciśnieniami. Ciśnienie nadmuchu można regulować.

  4) Kontrola rozciągania pręta dokładnie rozciąganie osiowe preformy. Pierwsze rozciągnięcie pionowej preformy pierwszego uderzenia i drugiego ciosu. Dzięki precyzyjnej regulacji pierwszego i drugiego uderzenia można uzyskać idealny rozkład grubości ścianki butelki.

  5) Przerwać konwencjonalne projektowanie i przyjąć konstrukcję współosiowej tulei obrotowej o małej kubaturze i niewielkiej masie. Zastosuj dwa łożyska kulkowe zwykłe, aby zamocować dwa końce w celu uzyskania koncentrycznej zewnętrznej tulei i osi rdzenia, aby zapewnić, że obrotowy pierścień uszczelniający nie jest łatwy do uszkodzenia. W tym samym czasie zwiększ jeden tylny kanał wody, aby woda wycieku w kole Gore płynęła z powrotem wzdłuż rury, zapewniając, że dystrybutor wody nie będzie miał przecieków.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang Sunswell Machinery Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Mr.Howie Sun

  Tel: +8613921964455

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty