Zhangjiagang Sunswell Machinery Co., Ltd.

Dostawca projektów pod klucz do przetwarzania wody, napojów bezalkoholowych, oleju i innych płynów, butelkowania i pakowania.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Company News
Dom ProduktyDmuchanie Napełnianie Capping Combiblock

Ss Butelka PET Maszyna do napełniania wodą mineralną Blowing Filling Capping Three In One

Ss Butelka PET Maszyna do napełniania wodą mineralną Blowing Filling Capping Three In One

Ss PET Bottle Mineral Water Filling Machine Blowing Filling Capping Three In One

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: Sunswell
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: BFC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: USD500,000~2,000,000/SET
Szczegóły pakowania: Folia PE z opakowaniem kartonowym
Czas dostawy: 90 ~ 120 dni roboczych
Możliwość Supply: 10 zestawów / sezon
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Rodzaj opakowania: Beczka, butelki Pakiet: Butelki PET
Temperatura napełniania: temperatura otoczenia Technologia napełniania: napełnianie grawitacyjne, napełnianie objętościowe
Zdolności produkcyjne: 12 000 BPH - 40 000 BPH Gwarancja: 2 lata
WPR: plastikowa czapka Usługi: inżynierowie mogą przyjść do fabryki klienta w celu instalacji i uruchomienia maszyny
marki: sunswell Napęd typu: Elektryczne

Cena fabryczna PET Butelka Blowing Filling Capping Combiblock producenta
Proces pracy
1. Zasilanie wstępne i rozszyfrowywanie
Przyjmuje on dojrzałą, znormalizowaną na całym świecie metodę wprowadzania i rozszyfrowywania preform, w której preformy przechodzą przez podnośnik preform i są przesyłane do preformera bez szyfrowania. Wewnątrz prescramblera preformy są automatycznie sortowane i dostarczane przez dwa nachylone obrotowe cylindry z taką samą prędkością, a pozostałe będą wybierane przez koło gwiazdowe i wysyłane z powrotem do zbiornika preform. Cały proces odszyfrowywania preform jest w pełni automatyczny i ma wysoką wydajność bez zadrapań preform.2. Podgrzewacz
Przyjmuje on dojrzałą, znormalizowaną na całym świecie metodę wprowadzania i rozszyfrowywania preform, w której preformy przechodzą przez podnośnik preform i są przesyłane do preformera bez szyfrowania. Wewnątrz prescramblera preformy są automatycznie sortowane i dostarczane przez dwa nachylone obrotowe cylindry z taką samą prędkością, a pozostałe będą wybierane przez koło gwiazdowe i wysyłane z powrotem do zbiornika preform. Cały proces odszyfrowywania preform jest w pełni automatyczny i ma wysoką wydajność bez zadrapań preform.

3. Jednostka dmuchająca
Specjalny manipulator dostarcza podgrzane preformy do form wzdłuż określonej krzywej krzywej. Po wstępnym rozdmuchiwaniu z rozciąganiem preforma zostanie rozdmuchana do butelek poprzez podłączenie sprężonego powietrza pod wysokim ciśnieniem. Specjalny manipulator wysyła gotową butelkę wzdłuż krzywej krzywej.4. Jednostka napełniająca
Butelki dmuchane są transportowane do wypełniacza za pomocą koła gwiazdowego. Po wejściu do wypełniacza butelka jest utrzymywana przez chwytak cylindra podnoszącego i realizuje ruch w górę iw dół pod wpływem krzywki.
Wypełniacz przyjmuje sposób napełniania grawitacyjnego. Usta butelki otwierają się, aby otworzyć zawory napełniające i rozpocząć napełnianie. Podczas wzrostu produktu i zatkania otworu powrotnego powietrza, napełnianie zostanie zakończone. Po napełnieniu, usta butelki przesuwają się w dół i opuszczają zawór napełniający.5. Jednostka zamykająca
Butelki wchodzą w kapper za pomocą koła zamachowego. Antyobrotowy nóż z blokadą szyjki butelki, aby utrzymać butelkę w pozycji pionowej i zapobiec rotacji. Nakładanie głowic zapewnia rewolucję i obrót. Pod wpływem krzywki działanie nasadki uchwytu, nasadki rękawa, zakrętki i nasadki wyładowczej do zakończenia całego kursu zakrywania. Gotowe butelki są transportowane za pomocą koła zamachowego na przenośniku butelkowym, a następnie wysyłane z opakowania combiblock. Cała maszyna przyjmuje okna uszczelniające konsoli, piękne i przyzwoite.Struktura wyposażenia

NIE. Model Pojemność (na podstawie 500 ml) Uwaga
1 8-32-8 15,000bph
2 10-40-10 18 000 bph
3 12-40-15 22 000 bph
4 14-40-15 24 000 bph
5 16-50-18 30 000 km / hGłówna konfiguracja:

1. Maszyna jest wykonana ze stopu aluminium, stali węglowej, stali nierdzewnej i stali stopowej.
2. Przesłanki przyjmują krajowe łożyska wysokiej jakości, importowane łożyska z Japonii i Niemiec. Samosmarujące bezolejowe łożysko przyjmuje produkt IGUS.
3. Wysokociśnieniowe zawory powietrzne przyjmują produkt NORGREN, EUGEN SEITZ i SMC itp.
4. Tłumiki wydechu wysokiego ciśnienia przyjmują produkty amerykańskich i niemieckich firm.
5. Części pneumatyczne przyjmują produkt FESTO, SMC, NORGREN itp.
6. System ekranu dotykowego przyjmuje produkt firmy Schneider, SIEMENS itp.
7.PLC przyjmuje produkt MITSUBISHI, SIEMENS, SCHNEIDER itp.
8. Czujnik fotoelektryczny przyjmuje produkt TURCK, OMRON, BANNER itp.
9.Contactor przyjmuje produkt SIEMENS, Schneider itp.
10. Terminale łączące przyjmują produkt PHOENIX, ABB itp.

Dlaczego warto wybrać Sunswell Blowing-fill-capping Combiblock?
1) Specjalnie zaprojektowany dodatkowy system nadmuchowy monitoruje krzywą ciśnienia w czasie procesu rozciągania butelek w każdej wnęce, aby zapewnić dokładne i aktualne parametry do regulacji technicznej, co jest wygodniejsze dla operatorów w celu dostosowania parametrów technicznych.
2) Przyjęcie technologii przenoszenia manipulatora, aby mechanizm krzywki miał precyzyjną kontrolę. Złap i wyślij preformy z dużą prędkością, a jakość jest niezawodna. Wykonanie preformy, wysłanie preformy, zabranie butelki i wysłanie butelki pasuje do akcji otwierania i zamykania formy, aby zapewnić, że proces przemieszczania jest dokładny i wydajny. Wykonanie preformy, wysłanie preformy, zabranie butelki i uszeregowanie butelki są zakończone automatycznie przez manipulatora, unikając średniego zanieczyszczenia.
3) Mechanizm krzywkowy dokładnie kontroluje otwieranie i zamykanie ramy formy. Specjalny system blokowania formy i zwiększania ciśnienia oraz prosta i stabilna konstrukcja ramy formy mogą niezależnie kontrolować parametry dmuchania każdej komory. Dobra funkcja diagnostyki wadliwego działania i specjalna struktura nadmuchowa zapewniają niezawodność uszczelnienia pod różnymi ciśnieniami. Ciśnienie nadmuchu można regulować.
4) Kontrola rozciągania pręta dokładnie rozciąganie osiowe preformy. Pierwsze rozciągnięcie pionowej preformy pierwszego uderzenia i drugiego ciosu. Dzięki precyzyjnej regulacji pierwszego i drugiego uderzenia można uzyskać idealny rozkład grubości ścianki butelki.
5) Przerwać konwencjonalne projektowanie i przyjąć konstrukcję współosiowej tulei obrotowej o małej kubaturze i niewielkiej masie. Zastosuj dwa łożyska kulkowe zwykłe, aby zamocować dwa końce w celu uzyskania koncentrycznej zewnętrznej tulei i osi rdzenia, aby zapewnić, że obrotowy pierścień uszczelniający nie jest łatwy do uszkodzenia. W tym samym czasie zwiększ jeden tylny kanał wody, aby woda wycieku w kole Gore płynęła z powrotem wzdłuż rury, zapewniając, że dystrybutor wody nie będzie miał przecieków.
Szyte na miarę


Więcej pytań, pls prosimy o kontakt !

Szczegóły kontaktu
Zhangjiagang Sunswell Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr.Howie Sun

Tel: +8613921964455

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty