Zhangjiagang Sunswell Machinery Co., Ltd.

Dostawca projektów pod klucz do przetwarzania wody, napojów bezalkoholowych, oleju i innych płynów, butelkowania i pakowania.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Company News
Dom ProduktyDmuchanie Napełnianie Capping Combiblock

Automatyczna maszyna do napełniania butelek do napełniania z automatycznym dmuchaniem

Automatyczna maszyna do napełniania butelek do napełniania z automatycznym dmuchaniem

  • Automatic Blowing Filling Capping Combiblock Pet Bottle Filling Machine Low Noise
  • Automatic Blowing Filling Capping Combiblock Pet Bottle Filling Machine Low Noise
 • Automatic Blowing Filling Capping Combiblock Pet Bottle Filling Machine Low Noise

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
  Nazwa handlowa: Sunswell
  Orzecznictwo: CE
  Numer modelu: CGXM

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: USD500,000~2,000,000/SET
  Szczegóły pakowania: Folia PE z opakowaniem kartonowym
  Czas dostawy: 90 ~ 120 dni roboczych
  Możliwość Supply: 10 zestawów / sezon
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Produktu: woda pitna; sok; napój gazowany Pakiet: Butelki PET
  Temperatura napełniania: temperatura otoczenia Technologia napełniania: napełnianie grawitacyjne, napełnianie objętościowe
  Zdolności produkcyjne: 12 000 BPH - 40 000 BPH Gwarancja: 2 lata
  WPR: plastikowa czapka Usługi: inżynierowie mogą przyjść do fabryki klienta w celu instalacji i uruchomienia maszyny
  marki: sunswell Modelu: CGXM 8-40-8
  aplikacji: Napoje Napęd typu: Elektryczne

  Cena fabryczna Zhangjiagang Automatyczny Blowing Filling Capping Combiblock

  Sunswell Blowing-Filling-Capping Monobloc

  Założona w 2008 r. Firma Sunswell jest liderem na rynku butelkowania płynów, formowania z rozdmuchiwaniem, etykietowania, maszyn pakujących i technologii procesowej w zakresie wody, herbaty, soków, napojów gazowanych, napojów energetycznych, płynów, piwa, oleju jadalnego, produktów mlecznych i codziennej produkty itp.

  Możemy dostosować linie do produkcji płynnej żywności zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Każdy klient jest wynikiem naszego sprawdzonego doświadczenia i innowacji. Nieustannie koncentrujemy się na dostarczaniu klientom zaawansowanej technologii, inżynierii i obiektów, które zostały zaprojektowane z myślą o jednym motto: zapewnienie osiągnięcia celów biznesowych dzięki optymalizacji planowania.

  Ogólny opis

  W pełni automatyczna maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem z rozciąganiem jest szeroko stosowana do rozdmuchiwania pojemnika z tworzywa sztucznego (w tym butelki do napełniania na gorąco), odpowiedniego dla produktu z wodą, napojami gazowanymi lub zimnymi butelkami.

  Dzięki konstrukcji wieloformatowej w jednej maszynie, może zakończyć czynności rozszyfrowywania preform, podawania preform, ogrzewania, podawania, rozciągania, dmuchania, chłodzenia i przenoszenia butelek itp. W pełni automatycznie. Główne komponenty maszyny są znane na całym świecie. Maszyna posiada zaletę wysokiej automatyzacji, niezawodnej i stabilnej pracy oraz niskiego zużycia energii.

  Proces pracy

  1. Zasilanie wstępne i rozszyfrowywanie

  Przyjmuje on dojrzałą, znormalizowaną na całym świecie metodę wprowadzania i rozszyfrowywania preform, w której preformy przechodzą przez podnośnik preform i są przesyłane do preformera bez szyfrowania. Wewnątrz prescramblera preformy są automatycznie sortowane i dostarczane przez dwa nachylone obrotowe cylindry z taką samą prędkością, a pozostałe będą wybierane przez koło gwiazdowe i wysyłane z powrotem do zbiornika preform. Cały proces odszyfrowywania preform jest w pełni automatyczny i ma wysoką wydajność bez zadrapań preform.

  2. Podgrzewacz
  Przyjmuje on dojrzałą, znormalizowaną na całym świecie metodę wprowadzania i rozszyfrowywania preform, w której preformy przechodzą przez podnośnik preform i są przesyłane do preformera bez szyfrowania. Wewnątrz prescramblera preformy są automatycznie sortowane i dostarczane przez dwa nachylone obrotowe cylindry z taką samą prędkością, a pozostałe będą wybierane przez koło gwiazdowe i wysyłane z powrotem do zbiornika preform. Cały proces odszyfrowywania preform jest w pełni automatyczny i ma wysoką wydajność bez zadrapań preform.  3. Jednostka dmuchająca

  Specjalny manipulator dostarcza podgrzane preformy do form wzdłuż określonej krzywej krzywej. Po wstępnym rozdmuchiwaniu z rozciąganiem preforma zostanie rozdmuchana do butelek poprzez podłączenie sprężonego powietrza pod wysokim ciśnieniem. Specjalny manipulator wysyła gotową butelkę wzdłuż krzywej krzywej.

  4. Jednostka napełniająca

  Butelki dmuchane są transportowane do wypełniacza za pomocą koła gwiazdowego. Po wejściu do wypełniacza butelka jest utrzymywana przez chwytak cylindra podnoszącego i realizuje ruch w górę iw dół pod wpływem krzywki.
  Wypełniacz przyjmuje sposób napełniania grawitacyjnego. Usta butelki otwierają się, aby otworzyć zawory napełniające i rozpocząć napełnianie. Podczas wzrostu produktu i zatkania otworu powrotnego powietrza, napełnianie zostanie zakończone. Po napełnieniu, usta butelki przesuwają się w dół i opuszczają zawór napełniający.

  5. Jednostka zamykająca

  Butelki wchodzą w kapper za pomocą koła zamachowego. Antyobrotowy nóż z blokadą szyjki butelki, aby utrzymać butelkę w pozycji pionowej i zapobiec rotacji. Nakładanie głowic zapewnia rewolucję i obrót. Pod wpływem krzywki działanie nasadki uchwytu, nasadki rękawa, zakrętki i nasadki wyładowczej do zakończenia całego kursu zakrywania. Gotowe butelki są transportowane za pomocą koła zamachowego na przenośniku butelkowym, a następnie wysyłane z opakowania combiblock. Cała maszyna przyjmuje okna uszczelniające konsoli, piękne i przyzwoite.

  Struktura wyposażenia

  NIE. Model Pojemność (na podstawie 500 ml) Uwaga
  1 8-32-8 15,000bph
  2 10-40-10 18 000 bph
  3 12-40-15 22 000 bph
  4 14-40-15 24 000 bph
  5 16-50-18 30 000 km / h

  Główna konfiguracja

  • Maszyna wykonana jest ze stopu aluminium, stali węglowej, stali nierdzewnej i stali stopowej.
  • Łożyska przyjmują krajowe łożyska wysokiej jakości, importowane łożyska z Japonii i Niemiec. Samosmarujące bezolejowe łożysko przyjmuje produkt IGUS.
  • Wysokociśnieniowe zawory powietrzne przyjmują produkt NORGREN, EUGEN SEITZ i SMC itp.
  • Tłumiki spalin wysokociśnieniowych przyjmują produkty amerykańskich i niemieckich firm.
  • Części pneumatyczne przyjmują produkt FESTO, SMC, NORGREN itp.
  • System z ekranem dotykowym przyjmuje produkt Schneider, SIEMENS itp.
  • PLC przyjmuje produkt MITSUBISHI, SIEMENS, SCHNEIDER itp.
  • Czujnik fotoelektryczny przyjmuje produkt TURCK, OMRON, BANNER itp.
  • Stycznik przyjmuje produkt SIEMENS, Schneider itp.
  • Zaciski przyłączeniowe przyjmują produkt PHOENIX, ABB itp.

  Wszelkie dodatkowe pytania prosimy o kontakt !

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang Sunswell Machinery Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Mr.Howie Sun

  Tel: +8613921964455

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty