PET butelkowana woda pitna Combibloc napełniarka z pełną automatyką

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: Sunswell
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: BFC
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: USD500,000~2,000,000/SET
Szczegóły pakowania: Folia PE z opakowaniem kartonowym
Czas dostawy: 90 ~ 120 dni roboczych
Możliwość Supply: 10 zestawów / sezon

Woda butelkowana PET w pełni automatyczna Blowing Filling Capping CombiblockO Sunswell

Założona w 2008 r. Firma Sunswell jest liderem na rynku butelkowania płynów, formowania z rozdmuchiwaniem, etykietowania, maszyn pakujących i technologii procesowej w zakresie wody, herbaty, soków, napojów gazowanych, napojów energetycznych, płynów, piwa, oleju jadalnego, produktów mlecznych i codziennej pielęgnacji produkty itp.
Możemy dostosować linie do produkcji płynnej żywności zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Każdy klient jest wynikiem naszego sprawdzonego doświadczenia i innowacji. Nieustannie koncentrujemy się na dostarczaniu klientom zaawansowanej technologii, inżynierii i obiektów, które zostały zaprojektowane z myślą o jednym motto: zapewnienie osiągnięcia celów biznesowych dzięki optymalizacji planowania.


Blowing Filling Capping Combiblock

sunswell Szybkobieżne przedmuchiwanie-opiłowanie-przykrywające Combiblock łączy system rozdmuchu, system segregowania i system zakrywania w jednym zintegrowanym systemie, redukując przenoszenie, opróżnianie butelek, procesy magazynowania, które poprawiły stan higieniczny opakowania i zmniejszyły zanieczyszczenie krzyżowe opakowań, aby poprawić ogólna wydajność operacyjna, ale niższe zużycie energii, a tym samym zmniejszenie ogólnych kosztów produkcji przedsiębiorstw.

Proces pracy
1. Zasilanie wstępne i rozszyfrowywanie
Przyjmuje on dojrzałą, znormalizowaną na całym świecie metodę wprowadzania i rozszyfrowywania preform, w której preformy przechodzą przez podnośnik preform i są przesyłane do preformera bez szyfrowania. Wewnątrz prescramblera preformy są automatycznie sortowane i dostarczane przez dwa nachylone obrotowe cylindry z taką samą prędkością, a pozostałe będą wybierane przez koło gwiazdowe i wysyłane z powrotem do zbiornika preform. Cały proces odszyfrowywania preform jest w pełni automatyczny i ma wysoką wydajność bez zadrapań preform.2. Podgrzewacz
Przyjmuje on dojrzałą, znormalizowaną na całym świecie metodę wprowadzania i rozszyfrowywania preform, w której preformy przechodzą przez podnośnik preform i są przesyłane do preformera bez szyfrowania. Wewnątrz prescramblera preformy są automatycznie sortowane i dostarczane przez dwa nachylone obrotowe cylindry z taką samą prędkością, a pozostałe będą wybierane przez koło gwiazdowe i wysyłane z powrotem do zbiornika preform. Cały proces odszyfrowywania preform jest w pełni automatyczny i ma wysoką wydajność bez zadrapań preform.

3. Jednostka dmuchająca
Specjalny manipulator dostarcza podgrzane preformy do form wzdłuż określonej krzywej krzywej. Po wstępnym rozdmuchiwaniu z rozciąganiem preforma zostanie rozdmuchana do butelek poprzez podłączenie sprężonego powietrza pod wysokim ciśnieniem. Specjalny manipulator wysyła gotową butelkę wzdłuż krzywej krzywej.4. Jednostka napełniająca
Butelki dmuchane są transportowane do wypełniacza za pomocą koła gwiazdowego. Po wejściu do wypełniacza butelka jest utrzymywana przez chwytak cylindra podnoszącego i realizuje ruch w górę iw dół pod wpływem krzywki.
Wypełniacz przyjmuje sposób napełniania grawitacyjnego. Usta butelki otwierają się, aby otworzyć zawory napełniające i rozpocząć napełnianie. Podczas wzrostu produktu i zatkania otworu powrotnego powietrza, napełnianie zostanie zakończone. Po napełnieniu, usta butelki przesuwają się w dół i opuszczają zawór napełniający.

5. Jednostka zamykająca
Butelki wchodzą w kapper za pomocą koła zamachowego. Antyobrotowy nóż z blokadą szyjki butelki, aby utrzymać butelkę w pozycji pionowej i zapobiec rotacji. Nakładanie głowic zapewnia rewolucję i obrót. Pod wpływem krzywki działanie nasadki uchwytu, nasadki rękawa, zakrętki i nasadki wyładowczej do zakończenia całego kursu zakrywania. Gotowe butelki są transportowane za pomocą koła zamachowego na przenośniku butelkowym, a następnie wysyłane z opakowania combiblock. Cała maszyna przyjmuje okna uszczelniające konsoli, piękne i przyzwoite.Struktura wyposażenia

NIE. Model Pojemność (na podstawie 500 ml) Uwaga
1 8-32-8 15,000bph
2 10-40-10 18 000 bph
3 12-40-15 22 000 bph
4 14-40-15 24 000 bph
5 16-50-18 30 000 km / h


Dlaczego warto wybrać Sunswell Blowing-fill-capping Combiblock?
1) Specjalnie zaprojektowany dodatkowy system nadmuchowy monitoruje krzywą ciśnienia w czasie procesu rozciągania butelek w każdej wnęce, aby zapewnić dokładne i aktualne parametry do regulacji technicznej, co jest wygodniejsze dla operatorów w celu dostosowania parametrów technicznych.
2) Przyjęcie technologii przenoszenia manipulatora, aby mechanizm krzywki miał precyzyjną kontrolę. Złap i wyślij preformy z dużą prędkością, a jakość jest niezawodna. Wykonanie preformy, wysłanie preformy, zabranie butelki i wysłanie butelki pasuje do akcji otwierania i zamykania formy, aby zapewnić, że proces przemieszczania jest dokładny i wydajny. Wykonanie preformy, wysłanie preformy, zabranie butelki i uszeregowanie butelki są zakończone automatycznie przez manipulatora, unikając średniego zanieczyszczenia.
3) Mechanizm krzywkowy dokładnie kontroluje otwieranie i zamykanie ramy formy. Specjalny system blokowania formy i zwiększania ciśnienia oraz prosta i stabilna konstrukcja ramy formy mogą niezależnie kontrolować parametry dmuchania każdej komory. Dobra funkcja diagnostyki wadliwego działania i specjalna struktura nadmuchowa zapewniają niezawodność uszczelnienia pod różnymi ciśnieniami. Ciśnienie nadmuchu można regulować.
4) Kontrola rozciągania pręta dokładnie rozciąganie osiowe preformy. Pierwsze rozciągnięcie pionowej preformy pierwszego uderzenia i drugiego ciosu. Dzięki precyzyjnej regulacji pierwszego i drugiego uderzenia można uzyskać idealny rozkład grubości ścianki butelki.
5) Przerwać konwencjonalne projektowanie i przyjąć konstrukcję współosiowej tulei obrotowej o małej kubaturze i niewielkiej masie. Zastosuj dwa łożyska kulkowe zwykłe, aby zamocować dwa końce w celu uzyskania koncentrycznej zewnętrznej tulei i osi rdzenia, aby zapewnić, że obrotowy pierścień uszczelniający nie jest łatwy do uszkodzenia. W tym samym czasie zwiększ jeden tylny kanał wody, aby woda wycieku w kole Gore płynęła z powrotem wzdłuż rury, zapewniając, że dystrybutor wody nie będzie miał przecieków.Wszelkie dodatkowe pytania prosimy o kontakt !

Szczegóły kontaktu
Mr.Howie Sun

Numer telefonu : +8613921964455