Zhangjiagang 16000BPH Pełna automatyczna butelka do napełniania butelek PET do napełniania System butelkowania wody Combiblock

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: Sunswell
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: CGXM
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: USD500,000~2,000,000/SET
Szczegóły pakowania: Folia PE z opakowaniem kartonowym
Czas dostawy: 90 ~ 120 dni roboczych
Możliwość Supply: 10 zestawów / sezon

Zhangjiagang 16000BPH Pełna automatyczna butelka do napełniania butelek PET do napełniania System butelkowania wody Combiblock

Sunswell Blowing-Filling-Capping Monobloc

Sunswell Blowing-filing-capping Combiblock łączy system wydmuchiwania, opróżniania i zamykania, redukując przenoszenie, opróżnianie butelek, procesy przechowywania, które poprawiły stan higieniczny opakowań i zmniejszyły zanieczyszczenie krzyżowe opakowań, aby poprawić ogólną wydajność pracy, ale obniżyć zużycie energii , tym samym zmniejsza całkowity koszt produkcji przedsiębiorstw.

Możemy dostosować linie do produkcji płynnej żywności zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Każdy klient jest wynikiem naszego sprawdzonego doświadczenia i innowacji. Nieustannie koncentrujemy się na dostarczaniu klientom zaawansowanej technologii, inżynierii i obiektów, które zostały zaprojektowane z myślą o jednym motto: zapewnienie osiągnięcia celów biznesowych dzięki optymalizacji planowania.

Ogólny opis

W pełni automatyczna maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem z rozciąganiem jest szeroko stosowana do rozdmuchiwania pojemnika z tworzywa sztucznego (w tym butelki do napełniania na gorąco), odpowiedniego dla produktu z wodą, napojami gazowanymi lub zimnymi butelkami.

Dzięki konstrukcji wieloformatowej w jednej maszynie, może zakończyć czynności rozszyfrowywania preform, podawania preform, ogrzewania, podawania, rozciągania, dmuchania, chłodzenia i przenoszenia butelek itp. W pełni automatycznie. Główne komponenty maszyny są znane na całym świecie. Maszyna posiada zaletę wysokiej automatyzacji, niezawodnej i stabilnej pracy oraz niskiego zużycia energii.

Główna konfiguracja

Proces pracy

1. Zasilanie wstępne i rozszyfrowywanie

Przyjmuje on dojrzałą, znormalizowaną na całym świecie metodę wprowadzania i rozszyfrowywania preform, w której preformy przechodzą przez podnośnik preform i są przesyłane do preformera bez szyfrowania. Wewnątrz prescramblera preformy są automatycznie sortowane i dostarczane przez dwa nachylone obrotowe cylindry z taką samą prędkością, a pozostałe będą wybierane przez koło gwiazdowe i wysyłane z powrotem do zbiornika preform. Cały proces odszyfrowywania preform jest w pełni automatyczny i ma wysoką wydajność bez zadrapań preform.

2. Podgrzewacz
Przyjmuje on dojrzałą, znormalizowaną na całym świecie metodę wprowadzania i rozszyfrowywania preform, w której preformy przechodzą przez podnośnik preform i są przesyłane do preformera bez szyfrowania. Wewnątrz prescramblera preformy są automatycznie sortowane i dostarczane przez dwa nachylone obrotowe cylindry z taką samą prędkością, a pozostałe będą wybierane przez koło gwiazdowe i wysyłane z powrotem do zbiornika preform. Cały proces odszyfrowywania preform jest w pełni automatyczny i ma wysoką wydajność bez zadrapań preform.3. Jednostka dmuchająca

Specjalny manipulator dostarcza podgrzane preformy do form wzdłuż określonej krzywej krzywej. Po wstępnym rozdmuchiwaniu z rozciąganiem preforma zostanie rozdmuchana do butelek poprzez podłączenie sprężonego powietrza pod wysokim ciśnieniem. Specjalny manipulator wysyła gotową butelkę wzdłuż krzywej krzywej.

4. Jednostka napełniająca

Butelki dmuchane są transportowane do wypełniacza za pomocą koła gwiazdowego. Po wejściu do wypełniacza butelka jest utrzymywana przez chwytak cylindra podnoszącego i realizuje ruch w górę iw dół pod wpływem krzywki.
Wypełniacz przyjmuje sposób napełniania grawitacyjnego. Usta butelki otwierają się, aby otworzyć zawory napełniające i rozpocząć napełnianie. Podczas wzrostu produktu i zatkania otworu powrotnego powietrza, napełnianie zostanie zakończone. Po napełnieniu, usta butelki przesuwają się w dół i opuszczają zawór napełniający.

5. Jednostka zamykająca

Butelki wchodzą w kapper za pomocą koła zamachowego. Antyobrotowy nóż z blokadą szyjki butelki, aby utrzymać butelkę w pionie i zapobiec rotacji. Nakładanie głowic zapewnia rewolucję i obrót. Pod wpływem krzywki działanie nasadki uchwytu, nasadki rękawa, zakrętki i nasadki wyładowczej do zakończenia całego kursu zakrywania. Gotowe butelki są transportowane za pomocą koła zamachowego na przenośniku butelkowym, a następnie wysyłane z opakowania combiblock. Cała maszyna przyjmuje okna uszczelniające konsoli, piękne i przyzwoite.

Struktura wyposażenia

NIE. Model Pojemność (na podstawie 500 ml) Uwaga
1 8-32-8 15,000bph
2 10-40-10 18 000 bph
3 12-40-15 22 000 bph
4 14-40-15 24 000 bph
5 16-50-18 30 000 km / h

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy o kontakt !

Szczegóły kontaktu
Mr.Howie Sun

Numer telefonu : +8613921964455