Preform Water Juice Soft Blowing Filling Capping Combiblock Maszyna do butelek dla zwierząt domowych

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: Sunswell
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: BFC
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: USD500,000~2,000,000/SET
Szczegóły pakowania: Folia PE z opakowaniem kartonowym
Czas dostawy: 90 ~ 120 dni roboczych
Możliwość Supply: 10 zestawów / sezon

WYPRÓBUJ SOK WODNY MIĘKKIE MASZYNY ROZDmuchUJĄCE-NAPEŁNIAJĄCE DO BUTELEK PET

Opis:

Bloczek do rozdmuchiwania, napełniania i zamykania, jeden zestaw urządzeń może wykonać wszystkie procesy, w tym rozdmuchiwanie, napełnianie i zamykanie butelek, innowacyjna technologia pakowania, która może zakończyć cały proces, od preform do butelkowanych produktów płynnych.
Sunswell jest jednym z niewielu dostawców, który opanował zarówno technologię „rozdmuchu PET”, jak i „napełniania”. Opierając się na doświadczeniu w zakresie kompletnego zarządzania linią, łącząc technologię „rozdmuchiwania PET” i technologię „napełniania”, z innowacjami w technologii formowania on-line, rozdmuchiwania, napełniania i urządzenia do napełniania, BFC zmniejsza energię o 25%, co wypełnia domowe blankiety i osiągnąć poziom międzynarodowy.

Eliminując przenoszenie, przenoszenie pustych butelek, gromadzenie i przechowywanie, Combis optymalizuje układ linii o mniejszej powierzchni, poprawiając higienę i wydajność produkcji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów operacyjnych.

Aplikacje:

Stosuje się go do czystej wody w butelkach PET, gazowanego napoju bezalkoholowego, soku, płynnego nabiału, płynnej przyprawy oraz produktów gospodarstwa domowego i higieny osobistej itp.

Funkcje maszyny do rozdmuchiwania, napełniania, zamykania i łączenia:

1. Kontrola wlotu formy wstępnej
2. Włóż preformy do leja automatycznego urządzenia wysyłającego, wyślij do pieca grzewczego za pomocą pasa i zespołu bębna.
3. Sterowanie podgrzewaniem butelek w formie wstępnej Piec grzewczy ma ośmiopiętrową lampę na podczerwień do podgrzewania form wstępnych, preformy działają same, a lampę na podczerwień można niezależnie regulować.
4. Piec grzewczy ma wstępnie chłodzony sposób chłodzenia łba śruby i wentylację pieca oraz kanał chłodnego powietrza, co zapewnia, że ​​preformy nie będą mocno ogrzewane.
5. Preformy butelek są wysyłane do podstawy preform za pomocą stołu obrotowego, podstawy otrzymują preformy, a następnie wysyłane są do pieca do ogrzewania jeden po drugim.
6. Sterowanie technologią dmuchania
7. Rozładuj rozgrzane preformy do prowadnicy wylotowej przez wyładowanie preformy, włóż preformy do form rozdmuchowych za pomocą manipulatora, uszczelnij wylot butelki i wytłocz korpus, również na wlocie dwa poziomy ciśnienia powietrza (ciśnienie przedmuchu i wysokie ciśnienie powietrze) i przygotuj preformy na butelki. Zgodnie z wymogami sztuki, wlot wody chłodzącej do form, wszystkie powyższe procesy są kontrolowane przez główny komputer maszyny.
8. Kontrola i wylot butelki
9. Po wydmuchiwaniu manipulator wyciąga butelki z formy, a zakwalifikowana butelka zostanie wysłana do prowadnicy, przewodnik ten można podłączyć bezpośrednio do linii napełniania, a także można podłączyć do łańcucha transportowego, wysłać do magazynu butelek.

Pojemność: 12 000 - 40 000 BPH (500 ml)

NIE. Model Pojemność (w oparciu o 500 ml) Uwaga
1 8–32–8 15 000 bph
2) 10–40–10 18 000 bph
3) 12–40–15 22 000 bph
4 14–40–15 24 000 bph
5 16–50–18 30 000 bph

Szczegóły kontaktu
Mr.Howie Sun

Numer telefonu : +8613921964455