Skontaktuj się z nami
Howie Sun

Numer telefonu : 0086 139 2196 4455

Zhangjiagang Sunswell Machinery Co., Ltd.

Zhangjiagang Sunswell Machinery Co., Ltd.

Dostawca projektów pod klucz do przetwarzania wody, napojów bezalkoholowych, oleju i innych płynów, butelkowania i pakowania.

 • Zhangjiagang Sunswell Machinery Co., Ltd.
 • Zhangjiagang Sunswell Machinery Co., Ltd.
 • Zhangjiagang Sunswell Machinery Co., Ltd.
 • Zhangjiagang Sunswell Machinery Co., Ltd.
 • Zhangjiagang Sunswell Machinery Co., Ltd.
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki Sunswell: Ilość pracowników :
Coroczne wyprzedaże 2 Million-3 Million: Rok założenia 2004:
pc Export 80% - 90%:
Wprowadzenie
O nas

Założona w 2008 r. Firma Sunswell jest liderem na rynku butelkowania płynów, formowania z rozdmuchiwaniem, etykietowania, maszyn pakujących i technologii przetwarzania wody, herbaty, soków, napojów gazowanych, napojów energetycznych, płynów, piwa, oleju jadalnego, nabiału i codziennej pielęgnacji produkty itp.

Możemy dostosować linie do produkcji płynnej żywności zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Każdy klient jest wynikiem naszego sprawdzonego doświadczenia i innowacji. Nieustannie koncentrujemy się na dostarczaniu klientom zaawansowanej technologii, inżynierii i obiektów, które zostały zaprojektowane z myślą o jednym motto: zapewnienie osiągnięcia celów biznesowych dzięki optymalizacji planowania.

Zalety


Sunswell jest liderem na rynku maszyn i technologii przetwarzania opakowań płynnych

 1. szeroka gama maszyn do pakowania ciekłych opakowań
 2. maszyny do najbardziej wszechstronnego zakresu procesów związanych z opakowaniami płynnymi
 3. obecność na całym świecie
 4. 10 lat doświadczenia na światowym rynku
 5. duża liczba klientów na całym świecie
 6. różne rodzaje możliwych produktów końcowych

Sunswell jest również wyłącznym agentem PETALL, profesjonalnego producenta sprężarek powietrza.

Lider w zakresie jakości i technologii od surowca po butelkowany płyn do recyklingu plastikowych wiórów - firma Sunswell, AZ pod klucz, jest znana z opracowywania innowacyjnych produktów i nowych technologii.

Certyfikaty

Wystawa

Historia
Założona w 2008 r. Firma Sunswell jest liderem na rynku butelkowania płynów, formowania z rozdmuchiwaniem, etykietowania, maszyn pakujących i technologii procesowej w zakresie wody, herbaty, soków, napojów gazowanych, napojów energetycznych, płynów, piwa, oleju jadalnego, produktów mlecznych i codziennej produkty itp.

Historia Sunswell


Usługa

Na miejscu i części zamienne


Części zamienne

Optymalnie zaopatrzony przez cały okres użytkowania
Sunswell oznacza możliwość dostawy części zamiennych, która spełnia surowe oczekiwania naszych klientów. Aby zapewnić znaną jakość Sunswell, wszystkie części zamienne są produkowane z dużą precyzją, a przed dostawą poddawane są rygorystycznym kontrolom jakości. Możesz skorzystać z kompetentnych, przyjaznych porad, wysokiego poziomu dostępności i krótkich terminów dostaw.

Konserwacja, instalacja i uruchomienie

Masz wybór opcji planowania i wykonywania prac konserwacyjnych. Niezależnie od tego, czy priorytetem jest wysoki poziom bezpieczeństwa produktów, czy też chcesz stale utrzymywać niskie koszty utrzymania lub zoptymalizować całkowity koszt posiadania: doradzamy i wspólnie z Tobą opracowujemy niestandardową koncepcję konserwacji , dostosowany do Twoich potrzeb.

Trening

Inteligentne myślenie dla zwiększenia wydajności
Tylko przy odpowiednim know-how naprawdę wykorzystasz swój sprzęt. Sunswell oferuje szereg opcji treningowych zaprojektowanych w celu zwiększenia wydajności Twoich pracowników, a tym samym linii. Dostępne wieloaspektowe kursy szkoleniowe obejmują wszystkie zaangażowane specjalizacje - operatorów, pracowników obsługi technicznej i menedżerów. Niezależnie od tego, na jaki tryb treningu się zdecydujesz: zawsze otrzymasz zrównoważoną mieszankę podstaw teoretycznych i ćwiczeń praktycznych. Następnie można natychmiast wykorzystać zdobytą wiedzę w firmie do optymalnego efektu zwiększonej rentowności.

Nasz zespół